Estel fire métima

S pravdou a láskou nad všelikou cháskou zvítězit snadné není.

Súlë Eldar

Kapitola 32 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4112":
bazilda
wow to je naprosto úžasná kapitolka nemůžu se dočkat další a nevím jestly to do další kapitolky přežiju:-)
Tinka
Zhltla jsem všech 32 kapitol za pár minut a.. opravdu tleskám.. to je přesně povídka podle mého gusta. smiley Jen tak dál.. máš o jednoho čtenáře navíc smiley
____________________________
Smích je lék na všechny bolesti.
lirael
Pro tyhle komentáře stojí za to psát, Jantar moc ti děkuju :) smiley
Jantar
U téhle povídky to čekání vážně stojí za to.Na to ,že píšeš po nocích je kapitola skvělá,napínavá a dramatická,přesto že tam není nmoho děje /akce/.V téhle povídce jsi všechny hlavní postavy podala v úplně jiném světle a dalo by se říct,že jsi je přetvořila k obrazu svému.Je to jedinečná kombinace.
lirael
No ony ty chyby v předchozích kapitolách byly vyloženě z mé debility, ted sou spíš z toho že píšu po nocích a nerada si to opravuju. Za Metallicu se šíleně omlouvám, musela sem bejt mimo když sem to psala. CO nejdřív to opravim, sle ono přece jen hledat jedno slovo by mě asi zabilo tak snad časem :)) Moc ti děkuju za kritiku :) smiley
mania_dardeville
Krásný!!! Jen pár výtek, je to i k předchozím kapitolám. 1, Jak to, že si zabila Remuse??? To je šílený!=( 2, Někde máš poměrně dost chyb... 3, Co mě, jako fanouška této skupiny dostalo. Metallica! Tys napsala "Metalika"smiley Ale je to moc pěkná povídka a já se určitě těším na další díl! Sorry, že sem ti do už neokomentovala včera, ale jakmile jsme dočetla Rok jako žádný jiný tak jsem odpadla... Těším se na další díl. Jak to asi bude s tou Harryho cestou, kterou neprošel? A ten šmejd Brumbál, já ho tak nemám ráda!!! Tak honem další díl.... Těším...=)
____________________________
http://www.mania-dardeville.wgz.cz/ Salvere cum Midian http://arbitrio.blog.cz/ Salvere cum Arbitrio
sir matyas
paradni kapitolka moc se mi libila
Lily
to bylo super, tahle povidka je vubec super
Dandelion
božíííí :o) rychle další :o)
iriska
krásná kapitolka a já to říkala, že brumbál není brumbál, takhle by se přece normální brumby nechoval, ne? jéééé mám první koment :o))

 
Jsouť věci na nebi a na zemi, o kterýchž moudrost naše nemá zdání.